تبلیغات
هیئت عاشقان روح الله(ره) - مسجد منشور - ژنرال «الله کرم» در ربع قرن پیش

تا زنده ام برای حسین گریه میکنم/این درس را زمادرم زهرا گرفته ام

 
ژنرال «الله کرم» در ربع قرن پیش
نویسنده : خادم الزهرا(س)
تاریخ : پنجشنبه 13 مهر 1391
تا به حال از جزئیات زندگی شخصی «حاج حسین الله کرم» اطلاعات دقیقی منتشر نشده است و شاید این قبیل ریزه کاری های حیات حاج حسین زیاد هم مهم نباشد. امروز حاج حسین، اواسط دهه پنجم از زندگی خود را طی می کند و او را با عنوان «کارشناس امور استراتژیک نظامی» می شناسند. از سوابق ایشان هم تنها فعالیت های سیاسی اش در دو دهه گذشته در اذهان عمومی رسوب کرده است و هر کس و ناکس هم از دیدگاه جناح سیاسی خود به قضاوت درباره ی وی می نشیند اما کمال بی انصافی است که کارنامه درخشان این سردارِ سال های جهاد و حماسه از نظرها پنهان بماند. «حاج حسین الله کرم» سالارِ بی بدیلِ اطلاعات و عملیات بود و هیچ بخشی از مناطق عملیاتی جنوبی و غرب نیست که بر کفِ پوتین های این مجاهد خسته گی ناپذیر بوسه نزده باشد.
صرف نظر از تمامی گفته ها و تحلیل ها درباره شخصیت سیاسی حاج حسین، بی تردید
مردی که تمامی سال های جنگ را از ابتدا تا انتها، در جبهه های نبرد گذرانده،  مدال شرف و غیرت را از تاریخ دریافت خواهد کرد و در صورت ثبات قدم در جاده ی حق و حقیقت، پاداش مجاهدات خود را از سالار شهیدان خواهد گرفت.
تصاویر زیر، در میانه ی سال های دفاع مقدس از «حاج حسین الله کرم» برداشته شده است. خداوند به حق یاران شهیدش، این سردار را عاقبت به خیر گرداند و در مسیر ولایت و اسلام ناب محمدی مستدام بدارد.


::
:: مرتبط با: شهدا ,
 
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :