تبلیغات
هیئت عاشقان روح الله(ره) - مسجد منشور - عامل قتل عام مسلمانان میانمار

تا زنده ام برای حسین گریه میکنم/این درس را زمادرم زهرا گرفته ام

 
عامل قتل عام مسلمانان میانمار
نویسنده : خادم الزهرا(س)
تاریخ : شنبه 18 شهریور 1391
حدود یك میلیون مسلمان در میانمار، به دور از هر گونه رحم و رأفت بشری به نمونه بارز مستضعفان در زمین كه منتظر عدالت هستند، تبدیل شده اند و  تعداد آوارگان مسلمان این كشور بر اساس آمارهای اعلام شده به 700 هزار نفر می رسد.
 
در حالیكه برآوردهای رسانه های منطقه ای از كشته شدن حدود 20 هزار نفر در جریان كشتارهای مداوم در میانمار خبر می دهند و در سایه سانسور و ابهامی كه در این كشور آسیایی حكمفرماست، نمی توان از وضعیت این قشر مظلوم به خوبی مطلع شد، اما به نظر می رسد دولت میانمار هم کم کم تسلیم فشارهای افکار عمومی و اعتراض مسلمانان جهان برای پایان دادن به این قتل عام خواهد شد.
 
اکنون پارلمان میانمار روز جمعه با پیشنهاد رئیس جمهور مبنی بر معرفی 12 فرد جدید برای احراز سمت های وزارتخانه ای در كابینه این كشور موافقت كرد که یكی از این دوازده فرد جدید، وای لیووین است كه برای احراز وزارت دفاع معرفی شده است. وای لیووین جایگزین ژنرال هلا مین خواهد شد .
 
 
 
هلامین همان فردی است که گفته می شود کشتارهای مسلمانان با نظارت و فرماندهی وی انجام شده و طی ماههای گذشته، دیدارهایی نیز با مقامات آمریکایی از جمله "درک میشل" فرستاده ویژه دولت آمریکا داشته است که به نظر می رسد با توجه به نزدیکی ناگهانی دولت آمریکا به این کشور، کشتارهای مسلمانان نیز با تایید یا حداقل سکوت منفعل غربی ها همراه بوده است.
 
هرچند نمی توان درباره این اقدام دولت میانمار با خوش بینی قضاوت کرد اما هرچه هست، این فرمانده از سمت خود کنار رفته و باید امیدوار بود فرمانده جدید به اندازه مسئولان سابق بی رحم نباشد.


::
:: مرتبط با: تصویر ,
 
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :